Oznamy

Oznamy 2021

Oznamy

  • Prosíme vás, aby ste stále dodržiavali všetky podmienky vyhlásené Úradom verejného zdravotníctva SR. Dostali sme sa do zóny ostražitosti /oranžovej/. V týždni môžu prichádzať všetci /max. 100 veriacich/, len je potrebné, aby ste si doma na lístok napísali meno, priezvisko a telefónne číslo a pri vstupe do kostola vhodili lístok do vyznačenej schránky. V nedeľu sme nútení pozvať na sv. omšu o 7.30 hod. len veriacich plne zaočkovaných – vtedy netreba robiť zoznam prítomných a na ostatné sv. omše pozývame všetkých bez rozdielu s obmedzením kapacity a s lístočkom.

  • Deti, ktoré sa ešte nezapísali k príprave na sväté prijímanie, nech tak urobia čo najskôr v sakristii alebo v kancelárii farského úradu. Zároveň ich pozývame na sv. omšu v utorok večer.

  • Pracujúcu mládež pozývame na stretnutie v stredu po večernej sv. omši v katechetickej miestnosti tohto kostola.

  • Vo štvrtok bude o 10:00 hod. sv. omša pre mamičky.

  • Prežívame mariánsky mesiac október. Modlitbu posvätného ruženca začíname každý deň o 18:00 hod., potom nasleduje sv. omša. V nedeľu a stredu sa začína od 18.30 hod.

  • Mládež od 14 rokov nahor a dospelých, ktorí chcú naplno žiť kresťanským životom v Duchu Svätom a nehanbia sa nasledovať Ježiša Krista v dnešnom svete, nech sa prihlásia v kancelárii farského úradu k príprave na prijatie sviatosti birmovania.

Oznamy Arcidiecézneho biskupského úradu

Zbierka Boj proti hladu


Vincentská rodina na Slovensku organizuje už 15. ročník celoslovenskej verejnej zbierky Boj proti hladu, zameranej na pomoc tým najchudobnejším. Zbierka prebieha od 1. 6. 2021 do 30. 4. 2022. Viac informácii je k dispozícii stránke www.bojpotihladu.sk

Rozpis online sv. omší tu.