Oznamy

Oznamy 2021

Oznamy

  • Prosíme vás, aby ste stále dodržiavali všetky podmienky vyhlásené Úradom verejného zdravotníctva SR.

  • Dnes pri hodovej sv.omši o 11:00 h bude sprevádzať liturgiu náš chrámový spevokol Magnificat a hosťujúci Mucha kvartet. Po sv. omši nasleduje ešte krátky koncert. Všetci sme pozvaní. Pri dnešných sv. omšiach je tiež obvyklá farská ofera. Vopred Pán Boh vám odplať !

  • Večerné sväte omše sú okrem stredy a nedele o 18:00 hod.

  • V utorok 21.9.2021 po večernej svätej omši pozýva Spoločnosť katolíckeho apoštolátu na formačné stretnutie tých, ktorí si chcú prehĺbiť svoj život a hľadajú nové spoločenstvo pre svoj duchovný rozvoj. Združenie katolíckeho apoštolátu založil sv. Vincent Pallotti a v katolíckej Cirkvi je schválené ako medzinárodná verejná spoločnosť veriacich.

  • Vo štvrtok bude o 10:00 hod. sv. omša pre mamičky.

  • V sobotu o 9.30 hod. sa uskutoční stretnutie slobodných od 25 rokov, ktorí hľadajú svoje životné povolanie či životných partnerov.

  • Nezabúdajme sprevádzať Svätého Otca Františka na jeho návšteve Slovenska. Modlime sa za neho a z jeho príhovorov si zoberme povzbudenie vo viere a činnej láske do nášho života. Informácie o návšteve Svätého Otca si nájdete na www.navstevapapeza.sk.

  • Základná umelecká škola sv. Cecílie, ktorá pôsobí v budove Spojenej školy sv. Františka z Assisi hľadá zamestnanca/kyňu nástupom od 13.9.2021 na dohodu do 10 hodín týždenne na vodenie detí zo ZŠ do ZUŠ v rámci budovy školy. Pracovný čas je cca od 13:30 – 17:00. Práca sa nevykonáva každý deň.

Bližšie informácie na vyššie uvedených číslach.

Oznamy Arcidiecézneho biskupského úradu

Procesia


Bratia dominikáni – farnosť Bratislava-Kalvária, KZ Sprevádzajúci – pútnické bratstvo a OZ Bratislavská kalvária s podporou Bratislavskej arcidiecézy, pozývajú v nedeľu 19. 9. 2021 na slávnostnú procesiu pri príležitosti sviatku Povýšenia sv. Kríža so začiatkom pri Katedrále sv. Martina o 14.30, odkiaľ bude sprievod pokračovať mestom až na ulicu Za Sokolovňou, kde o 15.45 začne pobožnosť krížovej cesty. Program vyvrcholí sv. omšou o 17.00 v Kostole Panny Márie Snežnej, ktorú bude celebrovať P. Damián Mačura OP, provinciál Rehole dominikánov

Zvonenie zvonov


Prosíme o zabezpečenie zvonenia zvonov pri príchode Svätého Otca na Slovensko, - v nedeľu 12. septembra 2021 o 15:30 na dvanásť minút na kostoloch v našej arcidecéze Slovensku.

Stránka Bratislavskej arcidiecézy na sociálnej sieti Instagram


Bratislavská arcidiecéza spustila stránku na sociálnej sieti Instagram. Tešiť sa môžete na zaujímavý obsah. Viac informácií v liste mediálneho tímu Bratislavskej arcidiecézy a na samotnej stránke na sociálnej sieti.