Oznamy

Oznamy 2021

Oznamy

  • Prosíme vás, aby ste stále dodržiavali všetky podmienky vyhlásené Úradom verejného zdravotníctva SR. Veľmi vás prosíme, aby ste sa pri vstupe do kostola bez výzvy preukázali covid-pasom zodpovednej osobe.

  • Z nariadenia vlády sa od 12.01.2022 môže na bohoslužbách v režime OP zúčastniť maximálny počet 100 veriacich. Pre tých, ktorí nepatria do tejto skupiny sme k dispozícii v našom kostole denne od 16.30.

  • V nedeľu 13.2.2022 o 16.00 hod. sa v našom kostole uskutoční rodinná katechéza na tému: „Povolanie a rodina“. Týchto katechéz bude sedem. Je to príprava na svetové stretnutie rodín v Ríme so Svätým Otcom. Katechézy povedie Hnutie Svetlo-Život /Oáza rodín/.

  • V pondelok 14.2.2022 februára začína celonárodná kampaň na podporu dobrého manželstva. Odznak s logom kampane a s ďalšími informáciami si môžete vziať pri východe z kostola.

  • Prvé stretnutie birmovancov sa uskutoční 17.2.2022 v našom kostole vo štvrtok po večernej Adorácii Sviatosti Oltárnej, teda o 19.15 hod. Opäť však vyzývame všetkých, ktorí sa doposiaľ neprihlásili na prípravnú katechézu a chcú naplno žiť kresťanským životom v Duchu Svätom a nehanbia sa nasledovať Ježiša Krista v dnešnom svete, nech sa ešte prihlásia v kancelárii farského úradu.

Oznamy Arcidiecézneho biskupského úradu

Zbierka Boj proti hladu


Vincentská rodina na Slovensku organizuje už 15. ročník celoslovenskej verejnej zbierky Boj proti hladu, zameranej na pomoc tým najchudobnejším. Zbierka prebieha od 1. 6. 2021 do 30. 4. 2022. Viac informácii je k dispozícii stránke www.bojpotihladu.sk

Púť zaľúbených


Saleziáni don Bosca a Pavlíni Vás pozývajú na 15. ročník Púte zaľúbených, ktorá sa uskutoční online v sobotu 19. februára 2022. Púť je určená pre všetkých zaľúbených (chodiacich, snúbencov i manželov), ale aj pre jednotlivcov. Medzi vrcholy púte patrí streamovaná sv. omša v Bazilike Sedembolestnej Panny Márie, počas ktorej si chodiaci a snúbenci

vyslovia predsavzatie žiť čistý vzťah a manželia obnovia svoje manželské sľuby. Viac sa dozviete na stránke www.zalubeni.sk . Tešíme sa na Vás!

14. výročie ustanovenia Bratislavskej arcidiecézy


V pondelok 14. februára si pripomenieme 14. výročie ustanovenia našej Bratislavskej arcidiecézy,v katedrále svätého Martina bude svätá omša o 17 hod., ktorá bude obetovaná za všetkých veriacich arcidiecézy,zjednoťme sa duchovne v modlitbe na tento úmysel, prosím aj o informovanie veriacich o slávení v katedrále,nech vás Pán chráni a posilňuje.