Oznamy

Oznamy 2021

Oznamy

  • Prosíme vás, aby ste stále dodržiavali všetky podmienky vyhlásené Úradom verejného zdravotníctva SR. Veľmi vás prosíme, aby ste sa pri vstupe do kostola bez výzvy preukázali covid-pasom zodpovednej osobe.

  • Z nariadenia vlády sa od 12.01.2022 môže na bohoslužbách v režime OP zúčastniť maximálny počet 100 veriacich. Pre tých, ktorí nepatria do tejto skupiny sme k dispozícii v našom kostole denne od 16.30.

  • Od 18. do 25. januára je Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov.

  • Mládež od 14 rokov nahor a dospelých, ktorí chcú naplno žiť kresťanským životom v Duchu Svätom a nehanbia sa nasledovať Ježiša Krista v dnešnom svete, nech sa prihlásia v kancelárii farského úradu k príprave na prijatie sviatosti birmovania.

  • V sobotu 22. januára prežívajú kňazi a bratia pallotíni sviatok sv. Vincenta Pallottiho, ich zakladateľa. Preto pozývame všetkých členov a sympatizantov Združenia katolíckeho apoštolátu a ostatných veriacich na sv. omšu v sobotu o 11.00 hod. Pred ňou bude o 10.00 hod. prednáška o sv. Vincentovi a po nej sa budeme k nemu modliť v krátkej pobožnosti.

  • Od dobrých ľudí sme dostali dar v podobe antibakteriálnych prostriedkov. Sú to tri druhy – ústny sprej proti chrípke, nosový sprej a dezinfekčný sprej. Podľa potreby si nejaký prostriedok môžete zobrať domov. Sú vzadu v kostole.

Oznamy Arcidiecézneho biskupského úradu

Zbierka Boj proti hladu


Vincentská rodina na Slovensku organizuje už 15. ročník celoslovenskej verejnej zbierky Boj proti hladu, zameranej na pomoc tým najchudobnejším. Zbierka prebieha od 1. 6. 2021 do 30. 4. 2022. Viac informácii je k dispozícii stránke www.bojpotihladu.sk