Oznamy (21.12. - 27.12.)

Oznamy 2020

Oznamy

  • Pozývame všetky deti s rodičmi na rorátne sväté omše. Konajú sa ešte v pondelok, stredu a štvrtok počas zostávajúcich dní adventu ráno o 6,30 hod. Deti nech si so sebou prinesú lampášiky so sviečkami. Za účasť na svätej omši získajú nálepku do zbierky.

  • V tomto roku tradičné spoločné vysluhovanie sv. zmierenia nepraktizujeme. V rámci opatrení tejto doby budeme každý deň ráno spovedať od sv. omše do 8,00 hod. a popoludní od 16,30 hod. do večernej sv. omše. Prosíme, aby ste využívali ponúkané možnosti pre sviatosť pokánia hneď od prvej príležitosti a nenechali si spoveď na posledné dni. Spovedáme denne aj počas sv. omší. Pripravme si srdce na príchod Pána Ježiša, aby sme jeho narodenie slávili s čistým a radostným srdcom.

  • Pozývame vás na predvianočne upratovanie kostola, ktoré bude v pondelok 21.12.2020 od 16,00 hod.

  • Druhé, doplnené, vydanie životopisnej knihy nášho zosnulého spolubrata kňaza Mariána Kolníka pod titulom „Povolal ma ráno i večer..." si môžete zakúpiť za 10 € v sakristii. Taktiež dve kvalitné knihy od Mons. Mariána Gavendu, ktorý viedol duchovnú obnovu pre mužov si je možné zakúpiť v sakristii. Vrele odporúčame.

  • Ešte na záver ku knihám: po sv. omšiach o 9,30 a 11,00 ponúka saleziánské vydavateľstvo Don Bosco niekoľko titulov nových kníh, ktoré si budete môcť prezrieť a zakúpiť v katechetickej miestnosti.

  • Koledovanie Dobrej Noviny tento rok prebieha pomocou koledníckeho videa, ktoré si môžete pozrieť na farskej stránke. Celá akcia je pod záštitou Dobrej Noviny, čo je organizácia, ktorá pomocou koledovania so zbierkou podporuje rôzne projekty v Afrike. Viac na www.dobranovina.sk.

  • Prosíme vás, aby ste dodržiavali všetky podmienky vyhlásené Úradom verejného zdravotníctva SR, ktoré značne obmedzili našu účasť na bohoslužbách. redukované (na 25% kapacity miest, t.j. každá druhá lavica prázdna !)