Oznamy (14.12. - 20.12.)

Oznamy 2020

Oznamy

  • Pozývame všetky deti s rodičmi na rorátne sväté omše. Uskutočnia sa každý pondelok, stredu a sobotu počas adventu ráno o 6,30 hod. Deti nech si so sebou prinesú lampášiky so sviečkami. Za účasť na svätej omši získajú nálepku do zbierky.

  • V tomto roku spoločné vysluhovanie sv. zmierenia nebude. V rámci opatrení tejto doby budeme každý deň ráno spovedať od sv. omše o 6,30 do 8,00 hod. a popoludní od 16.30 hod. do večernej sv. omše. Prosíme, aby ste využívali ponúkané možnosti pre sviatosť pokánia hneď od prvej príležitosti a nenechali si spoveď na posledné dni. Spovedáme - ako je u nás zvykom - denne aj počas sv. omší. Pripravme si srdce na príchod Pána Ježiša, aby sme jeho narodenie slávili s čistým a radostným srdcom.

  • Všetkých mužov pozývame na duchovnú obnovu, ktorá sa uskutoční v tento štvrtok. Obnova sa začne po sv. omši o 19,00 Nasleduje sviatosť zmierenia a potom budeme sláviť sv. omšu, ktorej bude predsedať vdp. Marián Gavenda, ktorý obnovu povedie.

  • V sobotu od 9,00 hod. sa budú v kostole ozdobovať vianočné stromčeky. Dobrovoľníkov prosíme o pomoc.

  • Druhé, doplnené, vydanie životopisnej knihy nášho zosnulého spolubrata kňaza Mariána Kolníka pod titulom „Povolal ma ráno i večer..." si môžete zakúpiť za 10 € v sakristii.

  • Na budúcu nedeľu o 18,00 k nám skauti prinesú betlehemské svetlo, ktoré si následne môžete zobrať domov a chrániť si ho, aby vám mohlo žiariť aj pri štedrovečernom stole. Za prinesenie svetla im vopred srdečne ďakujeme.

  • Taktiež na budúcu nedeľu po sv. omšiach o 9,30 a o 11,00 ponúka saleziánské vydavateľstvo Don Bosco niekoľko titulov nových kníh, ktoré si budete môcť prezrieť a zakúpiť v katechetickej miestnosti.

  • Prosíme vás, aby ste dodržiavali všetky podmienky vyhlásené Úradom verejného zdravotníctva SR.

  • Aj tento rok bude v našej farnosti prebiehať koledovanie Dobrej Noviny a to 25. a 26. 12. Dobrá Novina je projekt koledovania so zbierkou na podporu rôznych projektov v Afrike. Ak chcete, aby k Vám prišli koledníci, je nutné zapísať sa v sakristii, tento rok prináša aj zopár zmien preto prosím každého, kto sa chce zapísať, aby si najprv prečítal krátky oznam o zmenách a až potom sa zapísal. Viac info o koledovaní nájdete na stránke www.dobranovina.sk.