FarnosŤ narodenia panny márie

Oprava strechy na kostole

Farská Ekonomická Rada oznamuje, že po vyše ročnej príprave realizácie sanácie strešného plášťa nášho kostola bolo vybrané materiálové riešenie, uskutočnilo sa výberové konanie a po schválení Arcibiskupským úradom bola dňa 28. júna podpísaná Zmluva o dielo s firmou TOR s.r.o., ktorá ihneď začala s realizáciou prác. Rekonštrukčné práce by mali trvať asi 4 mesiace, odovzdanie diela je plánované do 30. novembra 2024.

Pre viac informácií, kliknite sem.

Milodar pre farnosť

Ak by ste chceli podporiť našu farnosť, môžete milodar zaslať na číslo účtu našej farnosti: IBAN: SK54 0900 0000 0051 3154 0464, do poznámky stačí napísať milodar. Pán Boh Vám zaplať! Ďakujeme!

Staň sa animátorom

Cítiš v sebe túžbu stať sa animátorom pre birmovancov? Ak áno, neváhaj a klikni sem.

Bratislavská arcidiecéza na instagrame

Bratislavská arcidiecéza spustila stránku na sociálnej sieti Instagram. Tešiť sa môžete na zaujímavý obsah. Viac informácií v liste mediálneho tímu Bratislavskej arcidiecézy a na samotnej stránke na sociálnej sieti.

poriadok svätých omší

Aktuálny rozpis svätých omší nájdete v sekcii Oznamy