Archív článkov

Zvonček počas pandémie

Ak by ste chceli podporiť našu farnosť, môžete milodar zaslať na číslo účtu našej farnosti: IBAN: SK54 0900 0000 0051 3154 0464, do poznámky stačí napísať milodar. Pán Boh Vám zaplať! Ďakujeme!

Online sv. omše

Drahí veriaci, vzhľadom na situáciu zo zákazom verejných bohoslužieb vás pozývame k sledovanie online svätých omší. Ich rozpis si môžete pozrieť tu

Okrem toho vysielame aj sv. omše z našej farnosti vo štvrtok (aj s adoráciou) a v piatok krížovú cestu. Sledovať ich môžete na live.farnostdlhediely.sk.

Počas nedele Božieho milosrdenstva sa rozoznejú zvony katolíckych kostolov.

V nedeľu Božieho milosrdenstva napoludnie sa na desať minút rozoznejú zvony katolíckych kostolov na Slovensku, aby veriacich pozvali k modlitbe za tých, ktorí zomreli na ochorenie Covid-19 i za všetky ostatné obete pandémie. Túto nedeľu vybrali otcovia biskupi, aby sme prosili o Božie milosrdenstvo pre zosnulých a o Božiu pomoc pre pozostalých.

Katechéza pre deti (nedeľa - 24.1.)

Milí rodičia, ponúkame vám katechézu pre vaše deti k téme tejto nedele. Kliknite sem

Katechéza pre deti (nedeľa - 16.1.)

Katechéza (Krst Krista Pána)

Pastiersky list (nový rok 2021)

Drahí veriaci, otcovia biskupi nám k novému roku napísali pastiersky list, môžete si ho prečítať tu.

Jasličková pobožnosť

Drahí farníci, keďže tento rok nebolo možné urobiť jasličkovú pobožnosť naživo v kostole, ponúkame vám záznam jasličkovej z minulého roka. Video si môžete pozrieť tu.

Koledovanie počas pandémie

Koledovanie Dobrej Noviny bude tento rok prebiehať pomocou koledníckeho videa, ktoré si môžete pozrieť tu.